PŁATNOŚCI

Dokonując zakupów w sklepie internetowym tech-farm.info, Klient może skorzystać z dogodnych form płatności: PayU, przelew tradycyjny oraz płatność przy odbiorze (za pobraniem u Kuriera). Każda forma jest w pełni bezpieczna.

 PayU oferuje kilka rodzajów płatności: raty payu, szybkie przelewy (pay by link), płatność kartą debetową lub kredytową, płatność Blikiem, cyfrowe portfele: Visa Checkout oraz Masterpass, Google Pay. Zasady dokonywania płatności przez Klientów za pośrednictwem systemu PayU oraz postępowanie reklamacyjne dostępne na stronie payu.com

BLIK to system płatności mobilnych, który umożliwia dokonanie płatności szybkim przelewem za pomocą smartfona i aplikacji mobilnej, bez konieczności wychodzenia z koszyka. Wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej banku (Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Orange Finanse, Getin Bank), odczytać kod, wprowadzić go na stronie sklepu i potwierdzić płatność.


Płatność przy odbiorze umożliwia płatność kurierowi w momencie dostarczenia towaru pod wskazany adres. 

Wybór płatności przelewem tradycyjnym nieznacznie wydłuża czas samej realizacji przelewu. Należy jednak pamiętać, że księgowanie tego typu przelewów najczęściej przypada na kolejny dzień roboczy i to od następnego dnia liczyć się będzie czas realizacji zamówienia. W przypadku korzystania z przelewu tradycyjnego, właściwa kwota zostanie pobrana w momencie realizacji przelewu przez bank. Na przelew czekamy do 7 dni roboczych, po tym czasie zamówienie jest anulowane. Ta forma płatności sugerowana jest przy zakupie produktów takich jak przekładnie Vario czy silniki wysokoprężne ( tytułem przelewu jest nr wystawionej uprzednio faktury pro-formy)

Dane do przelewu

Tech- Farm Michał Małachowski

97 1020 4287 0000 2002 0183 9042

W tytule proszę wpisać: numer zamówienia lub nr pro-formy

 

 

Informujemy, iż nasz sklep i strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).